Skip to content
terug Naar zoek werk

Allround HR medewerker 365Werk

Groningen HR 32 - 40 uren €2218 - 2800 per maand

Help ons de perfecte kandidaat te vinden en verdien direct €50 netto!

Ga binnen ons team aan de slag als recruiter/hr-medewerker voor PostNL!

Ben je geinteresseerd of heb je een vraag over deze leuke baan? Stel je vraag aan Claudia of bel op +31619635282

Solliciteer direct

Wat ga je doen?

Als allround HR medewerker bij ons in-house PostNL team ga je aan de slag in het mooie Groningen (Kolham) en Drenthe (Hoogeveen). Je zorgt ervoor dat alles op rolletjes loopt voor onze uitzendkrachten bij PostNL. Van het maken van contracten en plaatsingen tot het beheren van roosters, urenregistratie en vergoedingen, jij bent de alleskunner van onze HR-activiteiten.

Je dag begint met het bijwerken van e-mails en appjes, het verwerken van bijzonderheden en het uitvoeren van administratieve taken zoals contracten maken en ziek meldingen en uren verwerken. Je zorgt ervoor dat alles op rolletjes loopt voor onze uitzendkrachten bij PostNL.

In de middag verschuift de focus naar werving en selectie. Je maakt de planning voor de huidige dag en neemt de tijd om sollicitanten te bellen en gesprekken op locatie te voeren. Daarnaast heb je regelmatig contact met de procesmanagers op de locaties Kolham en Hoogeveen om zaken af te stemmen en te zorgen voor een vlotte communicatie. Ook onderhoud je contact met de medewerkers op de locaties om vragen te beantwoorden en ondersteuning te bieden.

Naarmate de avond nadert, ben je aanwezig op de werkvloer. Je maakt bewust tijd vrij om persoonlijk contact te hebben met de uitzendkrachten. Of het nu gaat om het beantwoorden van vragen, het bieden van ondersteuning of gewoon om even een praatje te maken, je zorgt ervoor dat ze zich gehoord en gewaardeerd voelen. Dit helpt bij het opbouwen van sterke relaties met onze uitzendkrachten.

Wat we jou bieden

 • Een uitdagende fulltime functie met een werkweek van 32 tot 40 uur per week
 • Een aantrekkelijk bruto maandsalaris vanaf €2218 (op basis van 40 uur), afhankelijk van jouw werkervaring in de uitzendbranche
 • Heb jij nog geen ervaring in de uitzendbranche? Ook dan komen wij graag met jou in contact! 
 • Je maakt deel uit van een hecht team waar persoonlijke groei centraal staat
 • Geniet van fijne secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals gezamenlijke lunches, een jaarlijks sportbudget en een lease auto
 • Je hebt recht op 30 vakantiedagen op basis van een fulltime dienstverband, om lekker te ontspannen en tot rust te komen

Wie wij zoeken

 • Jij bezit het 365Werk DNA: jij bent leergierig, enthousiast en bent goed in samenwerken
 • Jij bent stressbestendig en weet prioriteiten te stellen, ook op momenten dat het druk is
 • Jij bent communicatief sterk en bent ook goed in plannen
 • Je vindt het niet erg om maximaal twee keer per week in de avonden te werken (tot 19:00/20:00 uur)
 • Jij bent in het bezit van een rijbewijs

Meer informatie

De werktijden zijn tussen 08:00 en 20:00 uur

Locatie

Osloweg 49
9723BH Groningen

Ontvang vergelijkbare vacatures in je mailbox

Vacature alert instellen
Branches
Provincies
Je kunt vacature-alerts op elk moment uitzetten.

Ga binnen ons team aan de slag als recruiter/hr-medewerker voor PostNL!

Heb je nog vragen over deze leuke baan? Stel je vraag aan Claudia of bel op +31619635282

Solliciteer direct